Genel 03 HAZİRAN 2010 / 06:33

BlackBerry App World Türkiye'de

BlackBerry kullanıcıları birçok ücretsiz mobil uygulamayı keşfedip indirecek ve App World'ün keyfini çıkaracak.

BlackBerry kullanıcıları birçok ücretsiz mobil uygulamayı keşfedip indirecek ve App World'ün keyfini çıkaracak.


Research In Motion BlackBerry App WorlD uygulama dünyasının artık Türkiye'de de kullanılabileceğini duyurdu. Bu duyuru ile birlikte BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları birçok ücretsiz mobil uygulamaya doğrudan erişebilecek.

BlackBerry kullanıcıları, www.blackberry.com/tr/appworld veya mobile.blackberry.com adreslerini ziyaret ederek, BlackBerry App World uygulama dünyasını BlackBerry akıllı telefonlarına doğrudan yükleyebiliyor. BlackBerry App World uygulama dünyasına hem Türkiye'deki mobil telefon şebekelerinden hem de Wi-Fi üzerinden güvenli bir şekilde erişilebiliyor. Sahip oldukları BlackBerry akıllı telefon modeline yönelik uygulama seçenekleri kullanıcılara uygulama tarafından otomatik olarak sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun