Genel 25 EKİM 2008 / 07:25

BJK Mobil Portal taraftarın hizmetinde

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, taraftarlarının herhangi bir abonelik ücreti ödemeden kullanabilecekleri BJK Mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, taraftarlarının herhangi bir abonelik ücreti ödemeden kullanabilecekleri BJK Mobil uygulamasını hayata geçirdi.

BJK Mobil ile Beşiktaş taraftarları en güncel spor haberleri, maç programları, puan durumu, takım kadroları gibi çok sayıda  bilgiye cep telefonları ile ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün mobil Java uygulamaları konusunda uzman Aradiom firması ile birlikte gerçekleştirdiği BJK Mobil Portal uygulamasının içerisinde  BJK kurumsal bilgileri, futbol, basketbol, diğer branşlar, taraftar gibi bölümler yer alacak. BJK Mobil uygulaması ile Beşiktaş taraftarları diledikleri zaman, diledikleri yerde takımlarını telefonlarından takip edebilecekler; ayrıca her hafta “maçın adamını” doğru bilen taraftarlar çeşitli hediyeler kazanma fırsatına sahip olacaklar. Beşiktaş taraftarları, bu abonelik ücreti gerektirmeyen hizmeti; Turkcell hatlı cep telefonlarından 1903 kısa mesaj numarasına BJK yazıp SMS göndererek, cep telefonlarının tarayıcılarından mobil.bjk.com.tr adresine girerek ya da bilgisayarlarından www.bjk.com.tr adresindeki BJK Mobil sayfasına girerek, cep telefonlarına yükleyebilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun