Genel 13 ARALIK 2010 / 11:36

Bitti mi? Bitmedi! Bu yazıcı aynı zamanda bir de parfüm deposu

Konica'nın yeni cihazı kopyalıyor, basıyor, tarıyor, faks gönderirken parfüm yayıyor.

Konica'nın yeni cihazı kopyalıyor, basıyor, tarıyor, faks gönderirken parfüm yayıyor.


İstanbulluların vapur ve trenlerde duydukları "Bitti mi? Bitmedi. Bu cihaz aynı zamanda..." diye devam eden satıcı naraları sanki Konica'nın yeni baskı makinesi için düşünülmüş.

Konica Minolta bizhub 43, kopyalama, baskılama, renkli tarama ve faks özelliklerini bir arada sunuyor. Cihaz aynı zamanda 6 değişik parfüm yayarak ofislere farklı bir hava katıyor.

Windows, Macintosh ve Linux ile uyumlu olan bizhub 43, 7,4 inch büyüklükteki tam renkli dokunmatik ekran üzerinden istediğiniz işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. 160 GB harddiski, 256 MB işlem hafızası ve 8 MB'lık faks hafızası ile bizhub 43, 500 sayfalık bilgiyi de flash bellekte tutabilme özelliği taşıyor.

USB 2.0 arabirimi sayesinde PDF, JPEG, TIFF, TXT belgelerini USB flash bellekten yazdırma, kağıt boyutuna ölçeklendirme ile özel görüntü baskılama gerçekleştirebilen bizhub 43, pin kodu girerek şifreli PDF dosyalarının açılması ve parmak izi alması gibi özellikleriyle de bilgilerinizin güvenliğini de sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun