Genel 05 ŞUBAT 2015 / 14:47

BiTaksi ile PayPal işbirliği

PayPal, mobil taksi uygulaması BiTaksi ile iş birliğine imza attı. Taksi bulma problemine karşı bir çözüm olarak nitelenen BiTaksi, PayPal’ı ödeme seçenekleri arasına ekledi. İş birliği çerçevesinde BiTaksi müşterileri akıllı telefonlarını kullanarak, taksi ücretini PayPal hesapları üzerinden ödeyebilecekler.Üstelik BiTaksi müşterileri, 28 Şubat 2015 tarihine kadar PayPal ile farklı günlerde yaptıkları ödemelerde 3 defa olmak üzere 10’ar lira indirim kazanacak.
BiTaksi CEO’su Nazım Salur konuyla ilgili, “Hem yolcular hem de şoförler için avantajlar sunan BiTaksi olarak, ödeme seçeneklerimiz arasına PayPal’ı katmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sayıları her geçen gün artan müşterilerimiz PayPal ile ödemelerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek” dedi.

PayPal Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Direktörü Kıvanç Onan ise görüşlerini “E-ticaretin lider markası PayPal olarak, hedeflerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda Türkiye’de pek çok alanda öncülük eden şirketleri destekliyor, onlarla el ele veriyoruz. BiTaksi, dünyada hızla büyüyen mobil taksi uygulamalarını, yabancı şirketlerden önce Türkiye’de hayata geçiren yerli bir girişim. PayPal olarak BiTaksi ile işbirliğimiz sayesinde hem PayPal kullanıcılarının BiTaksi’nin hizmetlerinden daha kolay şekilde yararlanmalarını sağlıyor hem de ciddi bir büyüme potansiyeli taşıyan bir alana yatırım yapıyoruz” şeklinde belirtti.
ETİKETLER : bitaksi paypal