Genel 17 ŞUBAT 2010 / 08:58

BiRi paro ailesine katıldı

"BiRi", müşteri bağlılığı programı olan paro ailesinin bir parçası oldu.

"BiRi", müşteri bağlılığı programı olan paro ailesinin bir parçası oldu.


ADSL ve telefon hizmetleri markası BiRi, mavi yıldız paronun 17 üye işyeri markasından biri oldu. Bu işbirliğiyle mavi yıldız parolu kart sahipleri artık BiRi'de de ekstra paropuan ve indirimler kazanıyor. BiRi ADSL müşterileri ise parolu kartları ile tüm paro üyesi işyerlerindeki avantajlardan yararlanabiliyor.

Paroyla işbirliğini ekstra kazançlı bir kampanya ile duyuran BiRi; 7'den 77'ye, 7.77 TL'lik paketlerden herhangi birine üye olan paro üyelerine, 26,81 TL değerindeki aktivasyon ücretini hediye ediyor.

Stoklarla sınırlı tutulan 7'den 77'ye kampanyasına katılacak olan Paro'lular, ilk ay toplam 250 dakikalık şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası (1. kademe) sabit telefon ve yurtiçi GSM görüşmesinden ücretsiz olarak faydalanacak. 250 dakika bittiğinde ise sabit telefonlarla şehiriçi dahil yüzde 45'e varan indirimlerle konuşabilecek. 1 Mart itibariyle sona erecek olan kampanya ayrıca; iki kullanıcıya kadar BiRi Aile Koruma hizmeti, 8 GB kotalı ve anti virüs/anti spam korumalı BiRi e-posta adresi ile 5 GB dosya alanı hizmetlerini ücretsiz içeriyor.