Genel 17 AĞUSTOS 2010 / 11:03

Bircom, VoIP'de AudioCodes'un "Gold Partner"ı oldu

Bircom, AudioCodes ürünlerinin satış, servis ve yerelleştirilmesine yönelik çalışmalar yürütecek.

Bircom, AudioCodes ürünlerinin satış, servis ve yerelleştirilmesine yönelik çalışmalar yürütecek.


Bircom, VoIP alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden AudioCodes firmasının Gold Partner'ı oldu. Gerçekleştirilen iş ortaklığıyla birlikte Bircom, AudioCodes ürünlerinin ülkemizdeki satış, servis ve yerelleştirilmesine yönelik çalışmalar yürütecek.

AudioCodes ürünleri Bircom tarafından 300'ü aşkın noktada satışa sunulurken, pazara tanıtılan ilk ürün AudioCodes'un HD kalitesinde ses sunan VoIP telefonları oldu.

AudioCodes ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığı hakkında bilgi veren Bircom CEO'su Burçin Bircanoğlu şunları söyledi: "VoIP alanındaki ihtiyacı görerek, bu konuda dünya lideri bir firmanın çözümlerini Bircom güvencesiyle harmanlayarak pazara sunmak istedik. VoIP denilince küresel çapta en önemli adres AudioCodes olduğu için biz de onlarla görüşmeler gerçekleştirdik ve iş ortaklığımız Gold Partner olarak başladı. Bircom olarak ileri teknoloji alanında sahip olduğumuz birikim ve geniş kanal yapımız aracılığıyla AudioCodes'un lider çözümlerini sektöre sunacağız."

AudioCodes Bölgesel Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alex Levin, "Türkiye çok hızlı gelişen bir pazar. Bizim de bu pazarda önemli hedeflerimiz var. Bu nedenle, Türkiye'deki çalışmalarımızı genişletmek amacıyla Bircom'la birlikte hareket etme kararı aldık. Bircom, ‘Business Partner' programımıza dahil olarak ‘Gold Certification' sürecini tamamladı. Birlikte çok başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyoruz" dedi.

Bircom'un ülkemizde sunduğu ilk AudioCodes ürünleri arasında analog ve sayısal ağ geçitlerinin yanı sıra yenilikçi bir ürün olan HD ses kalitesine sahip IP telefonlar da yer alıyor. HD ses kalitesine sahip VoIP telefonlar, sundukları yüksek ses kalitesiyle iletişimden kaynaklanan hataları ortadan kaldırıyor ve maliyetleri düşürüyor.

HD VoIP telefonlar özellikle iş süreçlerinde ses kalitesinin büyük önem taşıdığı banka ve aracı kurumlar, seyahat acenteleri, kamu kurumları, sağlık hizmeti sağlayıcıları, hava trafik kontrolü gibi sektörlerde tercih ediliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun