Genel 08 TEMMUZ 2010 / 09:59

Birçok iş tek makinede birleşti

Xerox, renkli çok fonksiyonlu yeni ürünü Xerox WorkCentre 7120'yi piyasaya sundu.

Xerox, renkli çok fonksiyonlu yeni ürünü Xerox WorkCentre 7120'yi piyasaya sundu.


Xerox, iş ortamında farklı görevlerin altından kalkmak üzere geliştirdiği WorkCentre 7120'yi piyasaya sürdü. A3 ve A4 ebatındaki belgeleri basabilen, gelen faksları IP adreslerine yönlendirebilen Xerox WorkCentre 7120, çift taraflı baskı, dakikada 55 sayfa tarama, USB bellekten baskı, renkli ve dokunmatik LCD ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. Düşük maliyetle renkli baskı vaadi sunan WorkCentre 7120, özellikle tasarruf yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için öneriliyor.

Dakikada 20 sayfa A3 ve A4 ebatlarında renkli ve siyah beyaz doküman basabilen ve kopyalayabilen Xerox WorkCentre 7120, geniş ve renkli dokunmatik LCD ekranıyla kolay kullanım imkanı sağlıyor. Üründe yer alan "Earth Smart" adlı yazılım, internetten baskı alınırken istenmeyen reklam ve banner görüntülerini almadan çift taraflı baskı yapmayı sağlıyor. Xerox WorkCentre 7120, sunumlar, tablo ve grafikler gibi renkli basılması gereken dokümanları düşük bir maliyete yüksek görüntü kalitesiyle basıyor.

Dakikada 55 sayfaya ulaşan gelişmiş tarama kapasitesi bulunan Xerox WorkCentre 7120, bilgisayarsız ortamda USB bellekten baskı alabiliyor ve belleğe tarama yapabiliyor. Parola korumalı PDF oluşturulabilme ve IP üzerinden faks gönderme özelliği bulunan Xerox WorkCentre 7120 ile, faks yoluyla gelen dokümanlar istenen kişilerin e-posta adreslerine yönlendirilebiliyor.

Xerox WorkCentre 7120, Xerox Auditron yazılımı ile renkli baskı maliyetlerini de kontrol ediyor. Xerox WorkCentre 7120 üzerinde tekrar eden iş süreçlerini kontrol eden ve yönlendiren bir ağ ve içerik yönetimi yazılımı da bulunuyor.

Çevreye saygı adına uyku modunda yaklaşık 3 watt enerji tüketen Xerox WorkCentre 7120'ün üzerinde yer alan arayüz, dokümanlar üzerinde gereksiz sayfaların basımını da önlüyor. İlgili arayüz, bunu gerçekleştirmek için dokümanların baskı öncesine yazıcı üzerinden ön izlemesinin gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcı boş, hatalı veya istenmeyen sayfaların basılmasının önüne geçebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun