Genel 09 MART 2010 / 13:59

Bira sitesi ödül kazandırıyor

Tuborg'un adinteractive imzalı yeni websitesi Adamgibibira.com hediye dağıtıyor.

Tuborg'un adinteractive imzalı yeni websitesi Adamgibibira.com hediye dağıtıyor.


adinteractive, Tuborg için tasarladığı Adamgibibira.com ile Tuborg'un yeni dünyasını tüketicilere duyururken, çeşitli hediyeler kazanma şansı da sunuyor.

31 Mart tarihine kadar siteye kayıt yaptıran ziyaretçiler, sitede edindikleri temel bilgiler ışığında eşsiz hediyeler kazanma fırsatına sahip oluyor. Tag Heuer Saat, Sony PS3, Apple MacBook Pro, Sony Video Kamera, iPhone 3GS gibi ödüllerin yanı sıra büyük ödülün Samsung Full HD LED TV ve Ev Sinema Sistemi olduğu testte, soruları doğru yanıtlayan her 199'uncu kişi kalem şeklinde şık bir USB bellek kazanıyor.

Adamgibibira.com'da Tuborg'un kalite standartları, kullanılan hammaddeleri tanıtılıyor. Sitede ayrıca Tuborg markası altındaki diğer ürünler, biranın Babil'den Çin'e uzanan tarihi, biranın üretim aşamaları ve gerçek tadını veren içeriği gibi birçok konuda detaylı bilgi veriliyor.

Bu arada hazır sözü açılmışken, bu aralar biz de her gün hediye dağıtıyoruz. Detaylar için http://www.btnet.com.tr/wps/portal/hediyeyagmuru adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun