Genel 30 MART 2010 / 13:47

Bir alo ile sushi kapınızda

Callpex, Sushico'ya sunduğu çağrı merkezi hizmetiyle firmanın satışlarını ciddi oranda artırdı.

Callpex, Sushico'ya sunduğu çağrı merkezi hizmetiyle firmanın satışlarını ciddi oranda artırdı.


Callpex, Uzakdoğu mutfağının önde gelen şirketlerinden Sushico'ya verdiği çağrı merkezi hizmetleriyle paket servis gelirlerinin artmasına katkı sağladı. Siparişlerini tek noktadan toplayan Sushico, aylık binlerce siparişi çağrı merkezi üzerinden alıyor. Sushico müşterilerinin tüm şubelerden gelen çağrılarını karşılayan Callpex, sipariş almanın ötesine geçerek istenmesi durumunda menü tavsiyelerinde de bulunarak gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimi sağlıyor. Sushico'nun 444 78 74 numaralı sipariş numarasına gelen tüm çağrıları Callpex Sushico ekibi yanıtlıyor.

Callpex Sushico Proje Sorumlusu Aslı Aydın sundukları hizmetin sipariş almakla kalmadığını müşterilerin farklı beklentilerini ilettikleri bir platform olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Çağrı merkezinde toplanan verileri Sushico'ya iletiyoruz. Bu veriler, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini de kapsıyor. Siparişlerle ilgilenerek restoranların iş yükünü azaltmış oluyoruz. Ancak bu sıradan bir sipariş süreci değil. Uzakdoğu mutfağından sipariş verenler menülere yeni eklenen lezzetleri denemek isteyebiliyor. Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız kendi denedikleri lezzetlere veya çağrı merkezine gelen ağırlıklı siparişlere göre yönlendirmede bulunabiliyor. "

"Çağrı merkezi bir restoran kadar ciro yapıyor"

Sushico Operasyon ve Eğitim Müdürü Hicri Sağlam da çağrı merkezi hizmetlerini Callpex'ten almanın restoranların verimliliğini artırdığını ve sipariş artışına katkı sağladığını ifade etti: "Siparişlerin tek noktadan toplanması bize hız ve kalite açısından önemli avantajlar sunuyor. Çünkü aylık olarak en az bir restoranın cirosu kadar siparişi çağrı merkezi üzerinden alıyoruz. Müşteri bilgilerinin tek merkezde toplanması, müşterilerimize geri dönüşlerimizde ve tüm operasyonun kolaylıkla raporlanıp analiz edilmesi süreçlerinde kolaylık sunuyor."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun