Genel 28 TEMMUZ 2009 / 12:24

Bir adım önde olmak isteyenlere 27 farklı oturum

Bilişim Zirvesi ‘09’da İş Çözümleri ve Teknoloji Oturumları’nda son yeniliklerin işleneceği 27 farklı oturum düzenlenecek.

Bilişim Zirvesi ‘09’da İş Çözümleri ve Teknoloji Oturumları’nda son yeniliklerin işleneceği 27 farklı oturum düzenlenecek.


7-10 Ekim 2009 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Bilişim Zirvesi'09 kapsamında, 8-9 Ekim 2009 tarihlerinde ‘İş Çözümleri ve Teknoloji Oturumları' düzenlenecek.

Interpromedya tarafından düzenlenen ‘Bilişim Zirvesi'09 kapsamındaki ‘İş çözümleri ve Teknoloji Oturumları'nda, gelecek nesil iş zekası ve performans yönetiminden kurumsal kaynak planlamaya, risk yönetim sistemlerinden dış kaynak kullanımına kadar bir çok konuda teknolojinin sağladığı avantajlar ve üstünlükler ele alınacak. Bu yıl düzenlenen oturumlar arasında bütünleşmiş bilgiişlem stratejileri, bütünleşmiş iletişim, açık kaynak sistemleri, bulut bilgi işlem, gelişmiş interaktif çoklu ortam servisleri ve akıllı ev-ofis teknolojileri oturumları da yeni başlıklar olarak dikkat çekiyor. Teknoloji liderlerinin, iş ve teknoloji yönetici ve uzmanlarının vizyonlarını geliştireceği, bilgi birikimlerini ve paylaşımlarını artıracağı ve en son teknolojik gelişmelerden haberdar olacağı bu oturumlar kurumlarının rekabet gücünü artıracak iş birliklerinin oluşması için elverişli bir zemin oluşturulacak.


Ana sponsorluğunu Turkcell'in üslendiği Bilişim Zirvesi'nden herkesin maksimum düzeyde faydalanmasını hedefleyen Interpromedya, Temmuz ayı sonuna kadar kayıt yaptıranlara önemli bir avantaj da sunuyor: 31 Temmuz'a kadar kayıt olan herkes kişi başı 700 TL yerine 450 TL'ye kayıt olabilecek.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun