Genel 04 KASIM 2009 / 11:51

Bip yumurta zamanlayıcısı

Bip yumurta zamanlayıcısı ev hanımları için büyük kolaylık sağlıyor ve yurtdışında yaklaşık 14€ satış fiyatıyla piyasaya çıktı.

Bip yumurta zamanlayıcısı ev hanımları için büyük kolaylık sağlıyor ve yurtdışında yaklaşık 14€ satış fiyatıyla piyasaya çıktı.


Kahvaltıda yumurtasız yapamayanlardansanız, Bip yumurta zamanlayıcısı tam size göre. Çünkü cihaz; yumurta, ayarladığınız düzeyde haşlanmış olduğunda size bunu bildiriyor. Sizin ayar yapmanızı sağlayan tuşlar ise, az pişmiş yumurtalar için "beni yavaşça öldür", kayısı kıvamındaki yumurtalar için "keşke tavuk olsaydım" ve çok pişmiş yumurtalar için "Carmina Burana" ayarları ile işinizi kolaylaştırıyor. Eğlenceli bir mutfak aksesuarı olan Bip yumurta zamanlayıcısı yurtdışında yaklaşık 14€ satış fiyatıyla piyasaya çıktı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun