Genel 06 OCAK 2009 / 11:35

Binboa sessiz sinemayı internete taşıdı

Binboa Vodka, ev partilerinin vazgeçilmez oyunlarından sessiz sinemayı internet ortamına taşıdı.

Binboa Vodka, ev partilerinin vazgeçilmez oyunlarından sessiz sinemayı internet ortamına taşıdı.


Binboa Vodka, yeni tasarladığı www.binboamaniaclaranlatiyor.com sitesiyle sessiz sinema oyununu internete taşıyor. Binboa Vodka’nın webcamler kullanılarak verilen kelimelerin vücut diliyle anlatılmaya çalışıldığı “Binboamaniaclar Anlatıyor” oyunuyla hem eğlenecek, yeteneklerinizi herkese gösterme fırsatını yakalayacaksınız hem de ilerleyen günlerde sürpriz hediyeler kazanabileceksiniz. 

Kullanıcılar siteye girip, webcamlerini kullanarak kendilerine verilen kelimeleri vücut diliyle anlatıp görüntüleri siteye yüklemeleri ve daha önce anlatanların ne anlattıklarını tahmin etmeleri gerekiyor. Daha sonra videolar “en iyiler”, “en komikler”, “en saçmalar” ve “en kötüler” şeklinde bir sınıflandırmaya giriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun