Genel 21 OCAK 2010 / 08:28

Bin dolarlık iPhone uygulaması yayınlandı

Hukuk öğrencilerine sınav hazırlığına yardımcı olan uygulama bu kez fiyatını hakediyor.

Hukuk öğrencilerine sınav hazırlığına yardımcı olan uygulama bu kez fiyatını hakediyor.


iPhone için AppStore fiyat sınırında tavana değmeyi başaran yeni bir uygulama sonunda piyasaya çıktı. 1000 dolarlık BarMax CA uygulaması, Amerika'daki hukuk öğrencilerinin baroya kabul sınavına hazırlanması için hazırlanan eğitimleri içeriyor. Fiyatına göre amacı basit görünse de, bu eğitim için gereken materyalleri dışarıdan temin etmenin maliyetinin 3-4 bin dolar arasına olduğu düşünülünce aslında uygulama o kadar da pahalı değil.

1 Gigabyte boyutu geçen uygulama, sayfalarca materyalin yanı sıra saatlerce süren sesli dersler barındırıyor. Böylece iki aylık kurs süresince ihtiyaç duyulan tüm bilgiler bin dolar karşılığında sunulmuş oluyor.

Uygulama, bundan bir yıl kadar önce piyasada yankılanan ve 1000 dolar karşılığında ekranda kırmızı bir elmas görüntülemenin haricinde hiçbir özelliği olmayan "I am rich" uygulamasının ardından bu fiyat sınırına dayanan ikinci uygulama olarak dikkat çekici.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun