Genel 07 NİSAN 2009 / 09:03

Bilkom sanal mağazası yayında

store.bilkom.com.tr Apple Türkiye Distribütörü Bilkom ile Apple aksesuarları ithalatçısı elmasepeti.com işbirliği ile yayına geçti.

store.bilkom.com.tr Apple Türkiye Distribütörü Bilkom ile Apple aksesuarları ithalatçısı elmasepeti.com işbirliği ile yayına geçti.


1984 yılından beri Apple'ın Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Bilkom ve e-ticaret sitesi elmasepeti.com ortaklığında hayata geçirilen e-ticaret platformu store.bilkom.com.tr ile Apple ürünlerini daha hızlı ve kolayca kullanıcılara ulaştırarak, Apple markasının bilinirliğini ve görünürlüğünü arttırmak hedefleniyor.


Ayrıca Bilkom, kurumsal kimliğini daha tüketici odaklı bir anlayışla yeniledi. Şirket yapısında, iş modellerinde ve organizasyonel yapısında değişiklikler gerçekleştiren Bilkom, bu değişimleri kurumsal kimliğine de yansıttı. Bilkom'un yeni kurumsal kimliği "tüketiciye yakın, yenilikçi, yaratıcı, genç, dinamik, trendy" bir Bilkom'u yansıtmayı hedefliyor.


Bilkom, Apple'ın yanı sıra mimari yazılım çözümleri markası Graphisoft ve pen tablet üreticisi Wacom markalarını da bünyesinde bulunduruyor. Şirketin yeni yapısını ve kimliğini, Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, "Yeni kimliğimiz genç, çoskulu, dinamik Bilkom'u ve daha müşteri odaklı bakış açımızı mükemmel şekilde yansıtıyor" şeklinde ifade ediyor.