Genel 07 NİSAN 2009 / 09:03

Bilkom sanal mağazası yayında

store.bilkom.com.tr Apple Türkiye Distribütörü Bilkom ile Apple aksesuarları ithalatçısı elmasepeti.com işbirliği ile yayına geçti.

store.bilkom.com.tr Apple Türkiye Distribütörü Bilkom ile Apple aksesuarları ithalatçısı elmasepeti.com işbirliği ile yayına geçti.


1984 yılından beri Apple'ın Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Bilkom ve e-ticaret sitesi elmasepeti.com ortaklığında hayata geçirilen e-ticaret platformu store.bilkom.com.tr ile Apple ürünlerini daha hızlı ve kolayca kullanıcılara ulaştırarak, Apple markasının bilinirliğini ve görünürlüğünü arttırmak hedefleniyor.


Ayrıca Bilkom, kurumsal kimliğini daha tüketici odaklı bir anlayışla yeniledi. Şirket yapısında, iş modellerinde ve organizasyonel yapısında değişiklikler gerçekleştiren Bilkom, bu değişimleri kurumsal kimliğine de yansıttı. Bilkom'un yeni kurumsal kimliği "tüketiciye yakın, yenilikçi, yaratıcı, genç, dinamik, trendy" bir Bilkom'u yansıtmayı hedefliyor.


Bilkom, Apple'ın yanı sıra mimari yazılım çözümleri markası Graphisoft ve pen tablet üreticisi Wacom markalarını da bünyesinde bulunduruyor. Şirketin yeni yapısını ve kimliğini, Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, "Yeni kimliğimiz genç, çoskulu, dinamik Bilkom'u ve daha müşteri odaklı bakış açımızı mükemmel şekilde yansıtıyor" şeklinde ifade ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun