Genel 27 EYLÜL 2010 / 11:43

Bilişim Zirvesi'nde İçerik Dağıtım Ağları konuşulacak

BTnet.com.tr yenilikleri 5 Ekim'deki canlı yayında paylaşacak.

BTnet.com.tr yenilikleri 5 Ekim'deki canlı yayında paylaşacak.


4-5 Ekim 2010 tarihlerinde gerçekleşecek olan "Oyun Yeniden Başlıyor" temalı Bilişim Zirvesi'nde Yeni Medya Forum sponsoru Dora Telekom, Amerika merkezli CDNetworks ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında 5 Ekim tarihinde İçerik Dağıtım Ağları başlıklı oturuma ev sahipliği yapacak.

CDNetworks Global Kanallar Direktörü Americo Carvalho tarafından gerçekleştirecek olan oturum, BTnet.com.tr tarafından web semineri altyapısı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Ücretsiz olarak yayınlanacak olan semineri 5 Ekim 2010 tarihinde, saat 11:30 - 11:50 arasında BTnet.com.tr'de izleyebilirsiniz.

İçerik Dağıtım Ağları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen herkesi web seminerine bekliyoruz.Web Seminerine kayıt olmak için tıklayın.

Dora Telekom Hakkında

Dora Telekom katma değerli yeni nesil veri merkezi hizmetleri ile birlikte iş ortağı CDNetworks'ün sahip olduğu İçerik Hızlandırma Ağı (CAN) altyapısı üzerinden internet içerikleri ve uygulamalarının dünya üzerinde son kullanıcılara dağıtımı ve hızlandırılması hizmetlerini sağlamaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarında uçtan uca hizmet modelini doğru teknoloji ve operasyon ile sağlamayı ilke edinen Dora Telekom; iş ve internet dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda teknolojisini, hizmetlerini ve yapısını sürekli geliştirmektedir.

CDNetworks Hakkında

Dünyanın en büyük dağıtım ağları sıralamasında ilk 3 içerisinde yer alan ve Asya'nın lider İçerik Dağıtım Ağı (CDN) konumunda bulunan CDNetworks, sahip olduğu İçerik Hızlandırma Ağı (CAN) altyapısı sayesinde internet içerik ve uygulamalarının dünya genelinde son kullanıcılara dağıtımı ve hızlandırılması hizmetlerini sunmaktadır.

Konusunda Dünya'da ilk üç içinde bulunan CDNetworks, 2000 yılında Kore'nin başkenti Seul'da kurulmuş ve merkez ofisi Amerika'da bulunmaktadır. Dora Telekom, dünyada 50'nin üzerinde ülkede 100'ün üzerinde POP noktasına sahip olan CDNetworks ağına İstanbul POP noktası olarak katılmaktadır.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun