Genel 02 EYLÜL 2010 / 13:47

Bilişim Zirvesi Lütfi Kırdar'da gerçekleşecek

Mekan ve tarihleri kısmi olarak değişen Bilişim Zirvesi'10 içeriğinden ödün vermeyecek. Zirve 4-5 Ekim'de gerçekleşecek.

Mekan ve tarihleri kısmi olarak değişen Bilişim Zirvesi'10 içeriğinden ödün vermeyecek. Zirve 4-5 Ekim'de gerçekleşecek.


İnterpromedya, bu yıl 4-5 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayacak olan ve 6-9 Ekim tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia'ya paralel olarak TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde devam etmesi planlanan Bilişim Zirvesi'10 etkinliğine dair bir tarih ve mekan değişikliği duyurusu yayınladı.

İlgili değişiklik çerçevesinde, zirve daha önce paylaşılan içeriğiyle 4-5 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilecek. Zirvenin TÜYAP Beylikdüzü ayağında gerçekleştirilmesi planlanan içeriğine yine 4-5 Ekim tarihlerinde yer verilecek.

İnterpromedya tarafından yapılan açıklamayı aynen yayınlıyoruz:

Bu yıl 10'uncusunu gerçekleştireceğimiz Bilişim Zirvesi'nin mekân ve tarihi, İnterpromedya kaynaklı olmayan zorunlu bir son an gelişmesi nedeniyle, kısmen değiştirilmiştir. Bilişim Zirvesi'10'un tamamı bu sene 4-5 Ekim 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecektir.

10'uncu yılını dolduran Bilişim Zirvesi'nin, bu yıla özel zenginleşen içeriğiyle büyüyerek 4-9 Ekim 2010 tarihleri arasında bilişim haftası olarak gerçekleşmesi plânlanmıştı. 4-5 Ekim 2010'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayacak olan Zirve, 6-9 Ekim 2010'da CeBIT Bilişim Eurasia ile eş zamanlı İstanbul Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde devam edecekti. Ancak CeBIT Bilişim Eurasia'nın yapımcısı HİFAŞ'la yapılan görüşmelere rağmen HİFAŞ'ın Bilişim Zirvesi'nin daha erken bir tarihte ve farklı bir mekanda başlayacak olmasına itiraz etmesi nedeniyle, bu yıl Bilişim Zirvesi ve CeBIT Bilişim Eurasia'nın 6-9 Ekim 2010 tarihleri arasındaki ortak mekan kullanımını içeren yer kiralama anlaşması HİFAŞ kaynaklı ve tek taraflı olarak sonlandırılmıştır. İnterpromedya'nın tercihleri dışında gelişen bu değişiklik sonrasında; Bilişim Zirvesi'nin konferans, forum ve iş çözümleri - teknoloji oturumlarının tamamı kamuoyuyla paylaşılan içeriğiyle bu sene Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 4-5 Ekim 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bilişim Zirvesi'10, bu yıl TC Ulaştırma Bakanlığı, TC Sağlık Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM), Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Başbakanlık E-Devlet Danışma Grubu, British Council, IP TV Derneği, Interactive Advertising Bureau (IAB), İstanbul Digital Kültür Sanat Vakfı, Mobil Servis Sağlayıcı İş Adamları Derneği (MOBİLSAD), Sağlık Bilişim Yöneticileri Açılım Platformu (SABİYAP), Savunma Sanayi İmalatçıları Derneği (SASAD), Tıbbi Görüntüleme Teşhis ve Tedavi Teknolojileri Derneği (TIPGÖRDER), Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Tıp Bilişimi Derneği (TBD), Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD), Tüm Telekomünikasyon ve İşadamları Derneği (TÜTED) ve Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı (TİKA) gibi Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının ve sponsorlarımızın desteği ile 4-5 Ekim 2010 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecektir.

Basın mensupları ve kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,

İnterpromedya A.Ş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun