Genel 01 EKİM 2012 / 10:29

Bilgitaş Bilişim 500’de de zirvede

Bilgitaş Bilişim 500’de de zirvede

Bilgitaş’ın İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “2011 yılı İlk 500 Bilişim Şirketi” Araştırması’nda elde ettiği “Çevre Birimleri Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi” kategorisi birincilik sertifikası, Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan’a takdim edildi. Dünyanın önde gelen fotokopi, yazıcı ve dokümantasyon çözümleri üreticilerinden Japon KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye distribütörü Bilgitaş, şirketlerin net satış gelirlerine göre sıralandıkları Bilişim 500 genel sıralamasında da ilk 100 firma arasında yer aldı.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil, “Bilişim 500 araştırması kapsamında kategorimizdeki liderliğimizi pekiştirmekten dolayı mutluyuz. Bilgitaş, uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin araştırma sonuçlarına göre de KYOCERA ürünleriyle 2011 yılı Türkiye fotokopi pazarı lideri olarak gösterildi. Türk Basım Endüstrisi tarafından en beğenilen markalarının belirlendiği Zirvedekiler 2012 araştırmasında KYOCERA’nın yılın en beğenilen ofis makineleri kategorisinde birinci olması, pazar liderliği başarımızı pekişmiştir” dedi.

“Üstün performans ve güvenirlik vaadimizin bağımsız kurumlarca onaylanması, müşterilerimize en iyi değeri sunduğumuzun bir kanıtıdır” diyen Terzigil, “Kuruluşumuzun 30. yılında Bilgitaş ve KYOCERA’nın Türkiye ve yurtdışında elde ettiği başarılar ve aldığı ödüller gurur verici” şeklinde konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun