Genel 02 EYLÜL 2009 / 06:30

Bilgisayarınızı Uzaktan Yönetin!

Lokalde ve 150 metre gibi uzak bir mesafeden bir klavye, bir fare ve bir monitör ile bilgisayarınızı yönetebileceğinizi biliyor musunuz?

Lokalde ve 150 metre gibi uzak bir mesafeden bir klavye, bir fare ve bir monitör ile bilgisayarınızı yönetebileceğinizi biliyor musunuz?


Bilgisayarınızın tozdan uzak bir yerde konumlandırılarak uzak bir mesafeden yönetilmesi gerektiğinde ATEN CE250A, bu amaç için imdadınıza yetişiyor. ‘Lokal' ve ‘Remote' diye adlandırılan iki parçadan oluşan ATEN CE250A, bu iki parçanın arasına döşenen 150 metrelik kategori 5 (STP) kablo ile bilgisayarınızı ‘Remote' ünite üzerine bağladığınız 1 klavye, 1 fare ve 1 monitör ile 150 metre gibi uzak bir mesafeden kontrol edebildiğiniz gibi, lokal üniteye bağladığınız klavye, monitör ve fare ile de denetleyebilirsiniz.

ATEN CE250A, ani voltaj yükselmelerine karşı koruma sağladığı gibi Application Specific Integrated Chip (ASIC) teknolojisini destekliyor. 1280x1024 yüksek görüntü çözünürlük değerleriyle Windows, Linux, Unix, FreeBSD, Novell Netware v.s. gibi bir çok işletim sistemini destekleyerek çok geniş bir alanda kullanım imkânı sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun