Genel 08 OCAK 2010 / 11:17

"Bilgisayarım olmadan asla" demeyin

BlackBerry için geliştirilen BlackBerry Presenter sunumları kolaylaştırıyor.

BlackBerry için geliştirilen BlackBerry Presenter sunumları kolaylaştırıyor.


BlackBerry akıllı telefonları için geliştirilen yeni aksesuvar BlackBerry Presenter ile sunumlarınızı BlackBerry üzerinden ekrana yansıtabilirsiniz. Küçük ve hafif boyutlarıyla dikkat çeken BlackBerry Presenter, projektöre veya bir monitöre kolayca takılıyor. Böylece, BlackBerry akıllı telefon sahipleri, telefonları üzerinden kablosuz olarak Powerpoint sunumlarını görüntüleyebiliyor.

BlackBerry Presenter sunumlarınızı kolayca kontrol etmenizi, sunum içinde gezinmenizi, notlarınızı görüntülemenizi, slaytlarınızı düzenlemenizi ve hatta iki slaytı aynı anda yansıtabilmenizi sağlıyor. BlackBerry akıllı telefon ile BlackBerry Presenter arasındaki kablosuz bağlantı (Bluetooth) sayesinde, kullanıcılar dolaşarak da sunumlarına devam edebiliyor. Kablosuz bağlantı, cihazdan yaklaşık 10 metreye (30 feet) kadar uzaklığı destekliyor.

Detaylı bilgi www.blackberry.com/presenter adresinde.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun