Genel 10 ŞUBAT 2010 / 14:34

Bilgi güvenliğinde yeni işbirliği

Sophos ve Palo Alto Networks, Inforte Bilgi Teknolojileri işbirliği ile Türkiye'de hizmet vermeye başladı.

Sophos ve Palo Alto Networks, Inforte Bilgi Teknolojileri işbirliği ile Türkiye'de hizmet vermeye başladı.


Inforte Bilgi Teknolojileri, Sophos ve Palo Alto Networks ile yapılan işbirliğini basın ve bayi kanalı toplantılarıyla gerçekleştirdi. Sophos ve Palo Alto Networks distribütörü Inforte, Türkiye'de bilgi güvenliği çözümleri ile kurumsal şirketlere hizmet verecek.

Bilgi güvenliği üreticisi olarak hizmet veren Sophos'un sunduğu çözümler; sınır güvenliği, şifreleme, e-mail, web güvenliği ve ağ erişim kontrolü konusunda ürün ve hizmetleri sağlıyor. Bilgi güvenliğinde çözüm sunduğu kurumlar arasında GE, DHL, Phillips, Ford, Xerox, Accenture, Cisco, Toshiba, Marks&Spencer ve Lockhead Martin bulunuyor.

Palo Alto Networks de geliştirdiği yeni jenerasyon firewall mimarisi ile güvenlik çözümlerine yönelik hizmetler sunuyor. Palo Alto; HP, Dell, Motorola, CIA, Qualcomm, Facebook, Verisign, Barclays, CIA, Amerikan Enerji Bakanlığı, Londra Metal Borsası gibi şirketlerle çalışıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun