Genel 19 ŞUBAT 2010 / 12:47

Bilgi güvenliği günü yaklaşıyor

4. Bilgi Güvenliği Günü 11 Mart'ta İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'nde yapılacak.

4. Bilgi Güvenliği Günü 11 Mart'ta İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'nde yapılacak.


Bilgi güvenliği, mobil sistemlerin güvenliği, güvenli yazlım geliştirme metodolojileri, kurumsal kimlik yönetimi gibi bilişim sistemleri güvenliği ile ilgili konuların ele alınacağı 4. Bilgi Güvenliği Günü, TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) tarafından 11 Mart 2010'da gerçekleştirilecek.

11 Mart 2010 tarihinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'nde gerçekleştirilecek olan konferansta TÜBİTAK UEKAE çalışanları ve sektörün önde gelen kurum ve firma temsilcileri, güncel güvenlik kavramları ve yeni eğilimler hakkında bilgi verilecek. Bilişim sistemleri güvenliği konularında yapılacak sunumların yanı sıra Bilişim Sistemleri Güvenliğinde Yeni Eğilimler bir panelle ele alınacak.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansa kayıt yaptırmak gerekiyor.

Bilgi ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun