Genel 26 KASIM 2010 / 12:02

Beyaz Nokia E72’de kampanya var

Nokia’nın “Beyaz” kampanyasında son günler yaşanırken, telefon ek aksesuarlarla geliyor.

Nokia’nın “Beyaz” kampanyasında son günler yaşanırken, telefon ek aksesuarlarla geliyor.


Nokia’nın QWERTY klavyeli telefonu Beyaz Nokia E72, şimdilerde özel bir fiyatla yeni alıcılarını bekliyor. Kasım ayı boyunca yalnızca Nokia Shop’larda geçerli olan kampanya kapsamında Beyaz Nokia E72, 830 TL fiyatla satılıyor.

Yeni deneyimlerle zenginleştirmiş telefon, A-GPS navigasyon ve pusulaya sahip Ovi Haritaları, optik bir gezinti tuşu ve 5 megapiksel kameraya sahip. Bu özelliklerin yanında Beyaz Nokia E72, e-posta tuşu ile e-postalara kolay ulaşım sağlıyor.

Nokia’nın Kasım ayı boyunca geçerli olan kampanyasında, Beyaz Nokia E72, 830 TL fiyatıyla Bluetooth kulaklık, araç tutucu ve özel aksesuar hediyeli olarak sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun