Genel 10 OCAK 2010 / 12:47

Best Buy'a Ortak POS sistemi geliyor

Best Buy, ödeme sistemlerinde Ingenico Ortak POS sistemini tercih ederek ödeme platforumu sadeleştirdi.

Best Buy, ödeme sistemlerinde Ingenico Ortak POS sistemini tercih ederek ödeme platforumu sadeleştirdi.


Kısa bir süre önce ilk mağazasıyla tüketici elektroniği pazarına hızlı bir giriş yapan Best Buy, kendi POS parkını oluşturmak üzere bugüne kadar Ortak POS alanında birçok başarılı uygulamayı hayata geçiren Ingenico ile işbirliğine gitti. Türkiye'deki mağazalarında Ingenico Ortak POS sistemi ve Ingenico POS terminallerini kullanacak olan Best Buy, proje kapsamında pazarda en yaygın kullanılan 5 banka uygulamasının tüm kredi kampanyalarını tüketicilerine sunacak.

Proje kapsamında Best Buy mağazalarında kullanılacak olan Ortak POS sisteminde yer alacak banka uygulamaları ve saha operasyonu Ingenico tarafından gerçekleştiriliyor. Ingenico, Ortak POS konusundaki deneyim ve bilgi birikimi sayesinde Best Buy'ın ihtiyaçlarına uygun olarak projenin uygulamasını genişletebilecek.

Best Buy'ın İzmir'de açılan mağazasında hayata geçirilen projenin, Türkiye'de açılacak tüm Best Buy mağazalarında uygulanması planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun