Genel 23 NİSAN 2010 / 15:03

Beslenme koçu cebinize geliyor

Kişiye özel diyet planı, beslenme önerileri, videolar ve hedef kilo takipleriyle sağlıklı yaşam artık cepte.

Kişiye özel diyet planı, beslenme önerileri, videolar ve hedef kilo takipleriyle sağlıklı yaşam artık cepte.


Turkcell ile "sağlığı size, sizi sağlığa taşıyan" Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, Turkcell Diyet Paketi adlı mobil sağlık paketini bugün Acıbadem Maslak Hastanesi'nde düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıttı. Turkcell Diyet Paketi, sağlıklı ve formda bir hayata adım atmak isteyenlere doğru beslenme ve kalıcı kilo kontrolü konusunda yol göstermeyi ve destek olmayı hedefliyor.

Kişiye özel diyet programı

Her türlü cep telefonu modeli ile uyumlu olan Turkcell Diyet Paketi, Turkcell müşterilerine kişiye özel sağlıklı ve kalıcı kilo kaybını öngören ve ideal kilonun korunmasını sağlayan zengin bir içerik sunuyor. Turkcell Diyet Paketi'nin içeriği şöyle:

• Kişiselleştirilmiş kilo ve günlük kalori hedef tespiti• Profile uygun diyet programı• Sağlıklı beslenme önerileri• Uzman videoları• Hedef takibi• Motivasyon mesajları• Kişinin durumuna göre diyet programının gözden geçirerek geliştirmesi ve güncellenmesi• Sağlıklı kiloyu koruma programı

Faturalı ya da HazırKart'lı tüm Turkcell müşterilerinin Acıbadem Sağlık Grubu diyetisyenleri tarafından hazırlanan bu içerikten faydalanmaları için DIYET yazıp 2222'ye göndermeleri gerekiyor. Yaş, boy, kilo, cinsiyet, çalışma ortamları ve egzersiz alışkanlıklarıyla ilgili gelecek sorulara verilen yanıtlar sonrasında EVET DIYET yazıp 2222'ye gönderen Turkcell müşterileri haftada sadece 1.5 TL'ye kendilerine özel hazırlanan Diyet Paketi'ni başlatmış oluyor.

Dileyen Turkcell müşterileri ONER DIYET cep telefonu numarası yazıp 2222'ye göndererek arkadaşlarını da Turkcell Diyet Paketi'ne davet edebiliyor.

1.5 TL dışında hiçbir ekstra ücreti olmayan Turkcell Diyet Paketi'ne http://www.saglik365.com/diyet web sitesi üzerinden de kolayca abone olunabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun