Genel 09 KASIM 2010 / 10:45

Berlin'de TechEd Europe 2010 rüzgarı

ABD dışında gerçekleşen en büyük etkinlikte Windows telefonlar oldukça ilgi çekiyor.

ABD dışında gerçekleşen en büyük etkinlikte Windows telefonlar oldukça ilgi çekiyor.


Microsoft tarafından Avrupa'da Amsterdam, Barselona ve Berlin'de düzenlenen TechEd bu yıl üst üste ikince defa Berlin'de gerçekleştirildi. Yedi binin üzerinde katılımcıyı ağırlayan etkinlik, Microsoft'un ABD dışında gerçekleştirdiği en büyük etkinlik olarak gösteriliyor.

8-12 Kasım tarihleri arasında devam etkinliğin açılış konuşmasını yapan Microsoft Kurumsal Başkan Yardımcısı Brad Anderson, şirketin yeni ürünleri hakkında bilgiler verdi. Anderson'dan sonra sahne alan Microsoft bölüm yöneticileri, şirketin yeni ürün ve çözümleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Etkinlikte Windows telefonlar, XBox 360+Kinect en ilgi çekici ürünler olurken, Microsoft'un iş ortaklarından Dell, HP, HTC, EMC, Symantec, NetApp, Citrix, Hitachi, Gateway ve Nokia da ürün ve çözümleriyle fuar alanında boy gösterdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun