Genel 10 EKİM 2010 / 07:34

Belçikalı şirketler Türkiye pazarını merak ediyor

Belçika pazarına davet edilen şirketler özellikle pazarı iyi bilen dağıtıcılar arıyor.

Belçika pazarına davet edilen şirketler özellikle pazarı iyi bilen dağıtıcılar arıyor.


Belçika’dan bilişim ve iletişim teknolojileri hizmetleri sunan 6 şirket Belçika ülke standında ziyaretçileri bekliyor. İş Dünyası Salonu’nda yer alan Belçika ülke standında yetkililer, ziyaretçilerin ilgisinden memnun olduklarını vurguluyor.

Belçika ülke standının üç sene boyunca CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'na katıldığını ve seneye yeniden katılacağını dile getiren yetkililer, davet edilen şirketlerin özellikle Türk pazarını iyi bilen dağıtıcılar aradığını vurguluyor. 3-GPS, acapela, CE+T Power, een, Laser 2000 SA ve MondialTelecom şirketlerinin yer aldığı standın çok yoğun olduğu görülüyor.

Bu şirketler arasında 3-GPS telefona dayalı video konferans hizmetleri sunarken, acapela ses çözümleri veriyor. CE+T Power, modüler enerji sistemleri geliştiriyor ve pazarlıyor. Açılımı Enterprise European Network olan EEN şirketi de diğerlerinden farklı olarak Avrupa’da iş olanakları elde etmek isteyen küçük ve orta ölçekli şirketlere danışmanlık desteği sunuyor. Fuarda tanıtımı yapılan Laser 2000 SA ise optik telekomünikasyon ve veri iletişimi alanında hizmet veren bir şirket.

Son olarak Belçika’da uzun yıllardır faaliyet gösteren MondialTelecom şirketi telekomünikasyon alanında çeşitli hizmetler sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun