Genel 01 HAZİRAN 2010 / 09:37

Bedava mobil oyun güney kutbuna telefon açıyor

Ücretsiz mobil oyunlar, kurdukları takım tuzaklarla karşınıza hiç beklemediğiniz sonuçlar çıkarabiliyor.

Ücretsiz mobil oyunlar, kurdukları takım tuzaklarla karşınıza hiç beklemediğiniz sonuçlar çıkarabiliyor.


Belli bir miktar ücret ödemeniz gereken oyun platformlarına yönelmeyip, ücretsiz oyunları tercih ediyorsanız bir kez daha düşünmenin vakti gelmiş de geçiyor. Popüler bir mobil oyunun virüs içeren sürümü, Antartika'daki telefon numaralarını arayarak oyun oynayanların paralarına sinsice göz dikiyor.

Klasik Counter-Strike'ın mobil versiyonu olarak bilinen oyunun, içerdiği saklı kodla gece yarısından sonra gizlice Antartika, Somali, Dominik Cumhuriyeti ve diğer yakın bölgeleri dakikası 6 dolardan fazla tutan aramalar yaptığı ortaya çıktı.

Neredeyse her şeyin mobil cihazlarda gerçekleştirilmesiyle mobil platformlara yönelik tuzakları gün geçtikçe artıyor. İnsanların ücretsiz sahip olma zaafiyetinden faydalanmak isteyenler de vakit kaybetmeden kendini gösteriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun