Genel 21 ARALIK 2010 / 09:07

Bedava HTML5, JavaScript ve CSS öğrenin

Mozilla'nın okulunda geliştiriciler yaklaşık 10 hafta süren eğitimi hiçbir ücret ödemeden alıyor.

Mozilla'nın okulunda geliştiriciler yaklaşık 10 hafta süren eğitimi hiçbir ücret ödemeden alıyor.


Mozilla, Ocak ayında tamamen ücretsiz bir okul başlatıyor. 'School of Webcraft' adı verilen okulda geçtiğimiz yıl 15 sınıf varken, bu yıl 30 sınıfa ulaşılması bekleniyor.

Sınıflardaki öğrenciler 6 ile 10 hafta kadar sürecek eğitim süresince HTML5, JavaScript ve CSS içeren web dersleri alacak. Ayrıca 26 Ocak'ta başlayacak gönüllü dersleri için de yeni ders teklifleri hala kabul edilebiliyor. Böyle bir teklifte bulunmak için buraya tıklamanız yeterli.

Okul için kayıtlar 8 Ocakta açılacak. Bu zamana kadar gelişmelerden haberdar olmak için siteden e-posta ile haber almak için kayıt olabilirsiniz. Kayıt için https://www.drumbeat.org/webcraft/sign-up adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun