Genel 24 MART 2010 / 09:23

BBC fotoğraf çekmeyi öğretecek

BBC, Photo Masterclass arşivlerini doğa alanında fotoğraf eğitimi almak isteyenler için internete koydu.

BBC, Photo Masterclass arşivlerini doğa alanında fotoğraf eğitimi almak isteyenler için internete koydu.


Doğa fotoğrafçılığında uzmanlaşmak ve çekim konusunda kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız, BBC Photo Masterclasses'ı takip etmenizde fayda var. BBC Vahşi Yaşam dergisinde yayınlanan Photo Masterclasses, Wildlife fotoğrafçılarının ve uzmanların doğa fotoğrafları kategorisinde yazdığı makalelerden oluşuyor. Photo Masterclasses makro fotoğraf, manzara fotoğrafı ve farklı canlıları fotoğraflama konusunda çeşitli makaleler sunuyor. Doğa fotoğrafları çekimine dair bir takım ipuçları ve püf noktalarına ihtiyacınız varsa, BBC'nin bu arşivi sizin için bulunmaz bir kaynak olabilir.

www.bbcwildlifemagazine.com/masterclasses.asp adresinden ulaşacağınız arşivde, doğa bağlantılı fotoğraf çekimine dair püf noktalarını ve bunlara dair yorumları bulabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun