Genel 13 EKİM 2013 / 15:15

Bayramda oyun kampanyaları

Bayram tatilinde bilgisayar oyunlarındaki kampanyalar oyun severleri memnun edecek.Oyunlarında yaptığı etkinliklerle bayramı bomba gibi geçirmeyi planlayan ekip platform üzerinden yaptığı NOVA kampanyası ile de oyuncularını sevindirecek. Bayram tatili boyunca NOVA alımı yapacak bütün oyuncularına, yaptıkları alış verişin %25’i kadar NOVA hediye!

Bayram tatili boyunca yani 14 Ekim-21 Ekim tarihleri arasında Nova Worlds platformundan The Lost Titans ve Elite Forces oyunlarına giren bütün oyuncular 2 kat Tecrübe Puanı kazanacaklar. Herzaman oyuncularının yanında olan Nova Worlds bu bayramda da oyuncularıyla birlikte olacak.

Yakın zamanda ödeme seçeneklerine ekledikleri MangırKart ve TTNet Ödeme ile de oyunculara alımlarda kolaylık sağlayacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun