Genel 03 EKİM 2013 / 14:18

Bathurst'da yarışın

Avustralya’daki ünlü Bathurst pisti 6 Aralık 2013’te piyasaya sürülecek olan Gran Turismo'da dijital yarışlara açılacak .


Sony PlayStation, araba yarışı tutkunlarına hayallerinin ötesinde bir armağan sunuyor. Avustralya’daki Mount Panorama Araba Yarışı Pisti Bathurst ilk defa Gran Turismo’da boy gösteriyor. Bonus içerik ile birlikte sunulan GT6’in ön siparişi yakında başlayacak.
2013 yılında dünya çapında 70 milyonluk satış rakamını aşan Gran Turismo PlayStation tarihinin en başarılı oyun serilerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Gran Turismo 6, dünyanın dört bir yanındaki oturma odalarında Bathurst’e hayat verecek. Polyphony Digital’ın yarattığı lokasyonlarda detaya gösterdiği efsanevi özen ve 3D model renderlemeyi her zamankinden daha iyi hale getiren gelecek nesil teknolojisi ile ortaya çıkardığı Bathurst pistinin sanal tıpatıp kopyası, oyunu tüm oyuncuları tam anlamıyla içine çeken bir deneyim haline getiriyor.

Avustralya'nın Nürnberg'i Bathurst

Gran Turismo 6’da bulunan genişletilmiş yarış pistleri seçeneklerimiz arasına Bathurst’ü de katabilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 15 yıl önce yaratılmasından bu yana hayranlarının sesine daima kulak vererek ekstra özellikler ekleyen Gran Turismo,  1.200 otomobil ve 33 pist sunuyor.  Bunların arasına açılışı 1938 GrandPrix'iyle yapılan 6.213 km uzunluğundaki bu zorlu pist, dik eğimlere, dağ üzerinde kıvrılan zorlu kısımlarıyla ünlü Mount Panorama pistinin ekleyerek PlayStation oyuncularına dünyanın en zorlu pistlerinden birinde otomobil sürme şansı verecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun