Genel 27 AĞUSTOS 2010 / 07:56

Basketbol Milli Takımı cebe geliyor

Turkcell’liler, “Milli Takım Basketbol Paketi” ile son gelişmeleri cepten ücretsiz takip edilebilecek.

Turkcell’liler, “Milli Takım Basketbol Paketi” ile son gelişmeleri cepten ücretsiz takip edilebilecek.


Turkcell’in, 28 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştirilecek olan 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’na özel hazırladığı “Milli Takım Basketbol Paketi” ile özet maç görüntüleri, şampiyonadan özel görüntüler ve son dakika haberleri ücretsiz olarak Turkcell’lilerin cebine gelecek.

Basketbol Paketi’ne üye olan Turkcell’liler, A Milli Basketbol Takımımızın maç özet görüntülerini cep telefonlarından izleyebilecek ve her maçın sonucunu kısa mesaj ile öğrenebilecek. Paket üyeliği ücretsiz olup, gönderilen videoları cep telefonuna indirmek için de herhangi bir veri ücreti ödemek gerekmeyecek.

Turkcell’lilerin Basketbol Paketi’ne üye olmak için BASKET yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli.

Şampiyona topları ve millilerin formaları da Turkcell’lilerin olacak

12 Eylül’e kadar sürecek SMS yarışması ile SAMPIYON yazıp 2222’ye gönderen Turkcell’liler, mesaj olarak gelen linkteki melodiyi cep telefonlarına indirdiklerinde imzalı forma ve basketbol topu kazanma şansına sahip olacak.

Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş ile de millilerin imzalı formalarını ve şampiyona maçlarında kullanılan topları kazanma fırsatı yakalayacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun