Genel 16 EYLÜL 2008 / 07:15

Başarıya giden yoldaki sırlar

Başarı tesadüf değildir gerçeğinden yola çıkılarak tespit edilen başarı yöntemleri “Başarı artık sır değilsin” kitabı ile okura sunuluyor.

Başarı tesadüf değildir gerçeğinden yola çıkılarak tespit edilen başarı yöntemleri “Başarı artık sır değilsin” kitabı ile okura sunuluyor.


Kitap, hedefe ulaşmak için yaşamda karşılaşılan gizli işaretleri farkedip, doğru yorumlamak gerektiği düşüncesi ile kişiye uzun ipuçları veriyor. Başarıya hitaben yazılan kitap okura sunulmuş bir dizi teknik ve yöntemler zincirini anlatıyor. Başarı ve mutluluğa giden yolun ilk yarısını ne istediğini bilmek olarak özetleyen yazarlara göre, başarı ve mutluluk yolundaki ikinci sır kullanılan yöntemlerde gizli. “Bu kitap sizi, herkesin her yerde aradığı başarı hazinesine götürecek bir harita hükmündedir” iddiasıyla okuruyla buluşacak olan “Başarı artık sır değilsin” ne ve nasıl sorularının doğru cevapları ile hareket edildiğinde başarının mutlak surette geleceğini vurguluyor. Kariyer Yayınları’ndan çıkan kitabı Senem Uzuner ve Celalettin Uzuner yazmış. 144 sayfalık kitabın satış fiyatı 8 YTL.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun