Genel 10 KASIM 2015 / 17:22

Barack Obama kendi Facebook sayfasını açtı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, Facebook sayfasının açılışını yaptı, ilk videosunu paylaştı.

Sosyal medya hesapları, ünlü kişileri insanlara daha yakın hissettiriyor. Tabii direkt olarak soru sorup, cevap alabileceğimiz ya da en azından yazdığımızın o ünlü tarafından okunduğundan emin olduğumuz bir ortam olması bu hissin en büyük sebebi. Ünlülerin Facebook hesaplarını takip ediyoruz, fotoğraflarının altına yorum yazıyoruz, bazen de kendisiyle konuşuyoruz. Amerika Birleşik Devleti Başkanı Barack Obama, dün Facebook'a adım attı. Aşağıdaki linkte sayfasını bulabilirsiniz:

Barack Obama'nın Facebook sayfasına gitmek için tıklayın

Sayfanın adres uzantısı "potus" olarak belilenmiş. Bu da muhtemelen "President of the United States" anlamına geliyordur. Bu durumda yeni başkan gelmesi halinde sayfanın sahibinin değişip değişmeyeceği ise merak konusu. Sayfanın şimdiden 712 bin takipçisi bulunuyor.

Obama'nın paylaştığı ilk videoyu izlemek için tıklayın
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun