Genel 08 HAZİRAN 2010 / 09:04

Babalar Günü'nü bir telefonla kutlayın

Babanıza telefon etmekle yetinmeyin, üstüne bir de telefon alıp hediye edin diyorlar. Hadi bakalım...

Babanıza telefon etmekle yetinmeyin, üstüne bir de telefon alıp hediye edin diyorlar. Hadi bakalım...


Her babalar günü yaklaşırken olduğu gibi, bu yıl da "Babanıza traş makinesi alın yüzü gözü açılsın", "Yok olmaz meyve sıkacağı alın içsin sabahları kendine gelsin" tarzı haberler başladı. Siemens de bu yıl babalar günü için en ideal hediyenin bir DECT telefon olduğuna karar vermiş (DECT dediğiniz yani bildiğiniz telsiz telefon).

Gelelim Siemens'in önerilerine...

Ofis kullanımı için ideal olan SL780'i mini USB ve Bluetooth bağlantıları ile bilgisayarınızla senkronize ederek istediğiniz yerden telefona ulaşma imkanı elde etmek mümkün. Aslında bir ev telefonu olan Siemens Gigaset SL780, tasarımı kadar teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. ECO Mode Plus özelliği de bulunan SL780, sadece telefon çaldığında sinyalleri aktive ederek çevreye radyasyon salınımını düşürüyor ve yüzde 80'e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

S790, 329 TL satış fiyatı ile tüketicilere sunuluyor.

Rahatsız edilmek istemeyen babalara Siemens Gigaset S790

Babanız rahatsız edilmek istemiyorsa sebebi muhtemelen... Neyse, işin o kısmına pek girmeden ürünün özelliklerine geçelim. S790'ın Do not Disturb (Rahatsız Etmeyin) özelliği sayesinde telefonunuzun kim aradığında çalacağına siz karar veriyorsunuz. Gece modu olarak da adlandırılan bu özelliği kullanmak için önce aktif olmasını istediğiniz zaman aralığını tanımlıyorsunuz. Böylece bu saatler arasında belirlediğiniz kişiler dışında arama geldiğinde telefon sessizde kalıyor ve zil sesi duyulmuyor. Bu özellik dışında Siemens S790, 1.8 inç renkli ekranıyla dikkat çekiyor. 500 kişilik geniş adres defteri mini USB ara yüzü sayesinde bilgisayarla senkronize edilebiliyor.

S790'a 239 TL'ye sahip olmanız mümkün.

Aklınıza yattıysa hayırlı olsun.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun