Genel 02 EYLÜL 2009 / 14:41

B2100 ile dayanıklılık ve stil birarada

Samsung'un yeni telefonu B2100 sofistike stili sağlamlıkla buluşturuyor.

Samsung'un yeni telefonu B2100 sofistike stili sağlamlıkla buluşturuyor.


Yağmur, aşırı yüksek ve düşük ısılar, nem gibi birçok çevresel etkene dayanıklı olarak  üretilmiş olan Samsung B2100’da tasarıma önem verenler için de her ayrıntı düşünülmüş. Zorlu koşullara dayanıklı olarak tasarlanan telefon, sofistike bir stili sağlamlıkla bir araya getiriyor. İnce ve küçük tasarımıyla ergonomik tutuş sağlayan Samsung B2100, siyah, kırmızı ve yeşil renk seçenekleriyle kullanıcıya sunuluyor.

Samsung B2100 tüm bunların yanında, içerisinde kompakt bir cihaz içerisinde fotoğraf makinası, video player, FM radyo ve müzik çalar barındırıyor. Samsung B2100’ın darbeye dayanıklı dış gövdesi düşme, yuvarlanma ve çarpma gibi kazalara karşı telefonu dayanıklı kılıyor.  Bu sayede  kullanıcılar, gündelik hayatlarında, tatilde ya da spor ve hobilerine zaman ayırdıklarında rahatlıkla iletişimde kalabiliyorlar.

www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun