Genel 08 EKİM 2010 / 07:16

Azerbaycan’dan davet var

Azerbaycan şirketleri CeBIT’te kendini tanıtmakla kalmıyor, Türk iş adamlarını da Bakü’de düzenlenen Bakutel Fuarı’na davet ediyor.

Azerbaycan şirketleri CeBIT’te kendini tanıtmakla kalmıyor, Türk iş adamlarını da Bakü’de düzenlenen Bakutel Fuarı’na davet ediyor.


Fuarın Kamu Sektörü salonunda yer alan Azerbaycan standı, Azerbaycan’ın 12 önemli BT şirketine ev sahipliği yapıyor. Azerbaycan İletişim ve Bilişim Teknolojileri Bakanlığı’nın açmış olduğu stantta, bu 12 şirketin ürünleri ve hizmetlerinin tanıtımı yapılıyor. Bakanlığın davet ettiği bu şirketlerin pek çoğu BT danışmanlığı, sistem entegratörlüğü, dışkaynak çözümleri sunuyor.

Fuarda kendilerini tanıtmak isteyen bu şirketlerin nihai amacı Türkiye’de yeni iş ortaklıkları geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak. Yeni fırsatlar arayan bu şirketlerin yanında Azerbaycan İletişim ve Bilişim Teknolojileri Bakanlığı’nın özel projeleri de gelen ziyaretçilere tanıtılıyor. Stand yetkilileri ayrıca 23 Kasım’da Azerbaycan’da düzenlenen Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri Konferansı Bakutel Fuarı’nın da tanıtımını yapıyor. Yetkililer, Türk şirketlerini de Bakutel Fuarı’na davet ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun