Genel 24 KASIM 2009 / 13:03

Aygaz'a uluslararası ödül

Aygaz'ın üç boyutlu kurumsal internet sitesi www.aygaz.com.tr, The Interactive Media Awards yarışmasından ödülle döndü.

Aygaz'ın üç boyutlu kurumsal internet sitesi www.aygaz.com.tr, The Interactive Media Awards yarışmasından ödülle döndü.


Türkiye LPG sektörü markası Aygaz, alışılagelmiş kurumsal sitelerden çok farklı bir yapıya sahip olan web sitesiyle The Interactive Media Awards'ın enerji kategorisinde ödüle layık görülerek, "Outstanding Achievement" (Büyük Başarı) unvanının sahibi oldu. Böylece internet alanında dünya çapında saygınlığa sahip The Interactive Media Awards'ta; Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya gibi ülkelerden pek çok kuruluşun yanı sıra Aygaz'ın sitesi de bu ödüle layık görülmüş oldu.

Pixelplus Interactive tarafından tasarlanan üç boyutlu sitede, Aygaz'ın tüm ürünlerine interaktif sanal ortamda ulaşılabiliyor. Internet kullanıcılarına Aygaz'ı farklı bir deneyimle tanıma olanağı sunmak üzere hazırlanan sanal mahallede kullanıcılar, ister yönlendirici okları takip ederek ister mini harita üzerinden diledikleri noktayı seçerek bu interaktif dünyayı keşfe çıkabiliyor.

Aygaz'ın kurumsal internet sitesinde ayrıca; şirketin faaliyet alanlarına ve yatırımcı ilişkilerine ait verilere, bayi adreslerine, sosyal sorumluluk projelerine, kurumsal yayınlara, yönetici mesajlarına kısacası Aygaz hakkındaki tüm güncel bilgilere ulaşmak mümkün.