Genel 18 HAZİRAN 2009 / 13:32

Ayda 29,90 TL’ye Crea Netbook

CREA ve TTNet işbirliğiyle gerçekleştirilen iki farklı kampanya ile hem bir CREA Mini Netbook sahibi olabilir hem de kablosuz TTNet Uçan İnternet keyfini yaşayabilirsiniz.

CREA ve TTNet işbirliğiyle gerçekleştirilen iki farklı kampanya ile hem bir CREA Mini Netbook sahibi olabilir hem de kablosuz TTNet Uçan İnternet keyfini yaşayabilirsiniz.


CREA ve TTNet'nın başlattığı yaza özel kampanyalar sayesinde ayda sadece 29,90 TL ödeyerek bir CREA Netbook sahibi olabileceksiniz. Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatilinde gençlerin bilgisayar sahibi olmasını ve TTNet kalitesiyle İnternet keyfi sürmesini kolaylaştırmayı hedefleyen bu avantajlı kampanyalardan ister yeni abone olsun ister eski abone olsun bütün TTNet müşterileri faydalanabilecek. 17 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya sayesinde ayda 45,99 TL taksitle bir CREA Minic J100 Netbook sahibi olurken aynı zamanda Uçan İnternet Modem, Aylık 250 MB Mobil İnternet, Aylık 600 dakika TTNet Wi-Fi ve Avea SIM kart (data hattı) da verilecek. Stoklarla sınırlı bu avantajlı kampanyadan faydalanabilmek için 24 aylık abonelik taahhüdünü ve Avea abonelik sözleşmesini imzalamak yeterli.

17 Haziran - 15 Eylül 2009 tarihleri arasında geçeli olacak "NET PAKETLİ OL, CREA NETBOOK SAHİBİ OL" kampanyası ile ise ayda 29.90 TL ödeyerek bir CREA Minic J100 Notebook sahibi olabilecesiniz. Taksit tutarı aylık ADSL kullanım faturasına dâhil edilecek. Bu kampanya da stoklarla sınırlı.


 


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun