Genel 08 EKİM 2010 / 14:32

Avrupa iş destekleri yanınızda

Avrupa Komisyonu KOBİ'lere kapsamlı hizmet sunmak için faaliyetlerini tek çatı altında topluyor.

Avrupa Komisyonu KOBİ'lere kapsamlı hizmet sunmak için faaliyetlerini tek çatı altında topluyor.


Avrupa Komisyonu KOBİ'lere daha kapsamlı hizmet sunmak amacıyla Avrupa Bilgi Merkezleri ve Yenilikçilik Aktarım Merkezleri faaliyetlerini tek çatı altında topluyor. Türkiye'de faaliyet gösteren 9 Avrupa Bilgi Merkezi ile 2 Yenilik Aktarım Merkezi de Avrupa İşletmeler Ağı altında biraraya gelerek KOBİ'leri Avrupa Birliği mevzuatı, politikaları, hibeleri, kredileri ve ihaleleri konusunda bilgilendirmeyi ve uluslararası pazarlara erişmeleri, teknoloji transferi ve Ar-Ge çalışmalarına destek olmayı hedefliyor.

Avrupa İşletmeler Ağı dünyada 40 ülkede faaliyet gösteriyor ve 4 bin yakın deneyimli uzmanıyla KOBİ'lere hizmet veriyor. Avrupa İşletmeler Ağı, 2008-2013 yılları arasında KOBİ'leri AB mevzuatı, politikaları, standartları ve ticari işbirliği olanakları konusunda bilgilendirmenin yanı sıra KOBİ'lere yeni teknolojiler ve teknoloji transferi alanında da destek sağlayacak.

Ağ ile daha geniş bilgiyi 3. salondaki AİA İstanbul standında edinebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun