Genel 26 AĞUSTOS 2008 / 14:24

Avrupa’nın en iyi internet bankası Türkiye’den

garanti.com.tr; aralarında Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası, Avrupa’nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası ve Türkiye’nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası ödüllerinin de bulunduğu 10 ödüle layık görüldü.

garanti.com.tr; aralarında Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası, Avrupa’nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası ve Türkiye’nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası ödüllerinin de bulunduğu 10 ödüle layık görüldü.


Garanti Bankası, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Dergi ödüllerinde, bankalar çevrim içi hizmetlerinde strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendiriliyor.10 kategoride birinci seçilerek, Avrupa’da En Fazla Ödül Alan Banka unvanını elde eden Garanti Bankası, ödülünü, Kasım ayında New York’ta düzenlenecek törenle alacak. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da en iyileri arasında yer almaktan çok memnunuz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımamız için bizi motive ediyor.” dedi. 1.2 milyon  aktif kullanıcısıyla internet bankacılığı müşterisi olan Garanti’nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payı yüzde 27 seviyesinde. Garanti müşterileri, finansal işlemler için yoğun olarak garanti.com.tr’yi kullanıyor. Banka bünyesinde yapılan nakit çekme dışındaki işlemlerin yüzde 60’ı, internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bankanın sunduğu ürünlerin yüzde 30’u da şubesiz kanallardan satılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun