Genel 28 ARALIK 2010 / 08:11

Avnet Motorola Solutions'ın yeni dağıtıcısı oldu

Avnet, Motorola'nın kurumsal mobilite çözümlerinin kanala dağıtımını gerçekleştirecek.

Avnet, Motorola'nın kurumsal mobilite çözümlerinin kanala dağıtımını gerçekleştirecek.


Motorola'nın Motorola Solutions birimi, Türkiye'de ürünlerinin dağıtıcısı olarak Avnet Technology Solutions'ı seçtiğini duyurdu. Böylece Avnet, Motorola'nın kurumsal mobilite çözümlerinin tüm ürün yelpazesinin dağıtımını üstlenmiş oldu. Bu yelpaze kapsamında Türkiye'deki değer katan satıcılar (VAR), sistem entegratörleri (SI) ve bağımsız yazılım üreticileri (ISV) gibi kanal iş ortaklarına sunulan servislerin yanı sıra, mobil bilgi işlem, gelişmiş veri toplama ekipmanları, RFID çözümleri ve Kurumsal Kablosuz Altyapıları (EWLAN) yer alıyor.

Motorola Solutions, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi dağıtım direktörü olan Vivienne Francis, "Avnet Technology Solutions'ı Motorola Solutions'ın resmi Türkiye dağıtıcısı olarak aramızda görmekten çok memnunuz. Türkiye pazarında mobil alanı büyütmek için Avnet'in yetenekli ekibi ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu düzenlemenin sonucunda çeşitli endüstrilerden BT yöneticileri, dikey pazarlardaki kurumsal müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan, Motorola Solutions'ın tüm ürün yelpazesinden yararlanacaklardır" dedi.

Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürü Dennis Evers "Motorola Solutions'ın ürünleri ve sistemleri, Avnet'in kanal iş ortaklarının çözüm satma yeteneğiyle birlikte kanal işbirliği için yeni fırsatlar yaratacaktır. Avnet'in çözüm stratejisi ve var olan kanal yapımız, Motorola'nın Türkiye'de kurumları desteklemesine yardım edecektir. Birçok dikey pazardaki mobil kurumların ihtiyaçlarını karşılayan esnek çözümler sağlayacağız. Bu çözümler, iş proseslerini geliştirerek ve rekabeti artırarak son müşterilere kazanç sağlayacaktır" dedi.

Avnet Technology Solutions, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde de Motorola Solutions'ın dağıtıcısı konumunda.