Genel 08 ŞUBAT 2010 / 13:29

Avira Kuzey Asya ofisini Hong Kong'ta açıyor

Hong Kong, Çin ve Kore'yi de içine alan çok geniş bir potansiyel pazara hizmet edecek.

Hong Kong, Çin ve Kore'yi de içine alan çok geniş bir potansiyel pazara hizmet edecek.


Alman güvenlik uzmanı Avira, Çin ve Kore'yi de kapsayacak olan Hong Kong Kuzey Asya ofisinin açılışını duyurdu. Avira aynı zamanda bu yıl içinde Çin'de virüs laboratuvarı, küresel araştırma merkezi ve yerel destek takımı kurmayı da planlıyor.

Avira'nın Hong Kong ofisi Çin, Hong Kong, Kore ve Tayvan'da satış, pazarlama ve teknik destek hizmetleri verecek. Bu bölgedeki pazardan dolayı Avira; AntiVir Personal, Avira AntiVir Premium ve Avira Premium Security Suite ürünleri için geleneksel Çince versiyonunu 2010 ikinci çeyreğinde yayınlayacak. Basit Çince ve Korece versiyonlarıyla birlikte bu yıl 10 dilden fazla dil desteğine ulaşmayı hedefliyor. Bununla ve diğer lokal destek hizmetleriyle birlikte Avira, bölgedeki ihitiyaçlar doğrultusunda kullanıcı sayısını artırarak büyümeyi planlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun