Genel 05 OCAK 2010 / 14:04

Avea Online İşlem Merkezi'ni yeniledi

Avea aboneleri tüm işlemlerini 7 gün 24 saat internet üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Avea aboneleri tüm işlemlerini 7 gün 24 saat internet üzerinden gerçekleştirebiliyor.


Avea'nın yenilenen Online İşlem Merkezi sayesinde, Avea ile ilgili tüm işlemler 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden güvenli bir biçimde gerçekleştirilebiliyor.

Avea aboneleri, Online İşlemler Merkezi'nin ana sayfasından hatlarıyla ilgili tüm işlemlerin yanı sıra 3G ve biDunya işlemlerine de kolayca erişip istedikleri değişiklikleri yapabiliyor. Çağrı detayları ve hat ile ilgili diğer bilgilerin kolayca takip edilebildiği Online İşlem Merkezi üzerinden WebSMS de atılabiliyor.

Yenilenen Online İşlem Merkezi, Aveaiş müşterilerinin de hayatını kolaylaştırıyor. Bu sayede Aveaiş müşterileri güvenli biçimde ödemelerini gerçekleştirebilmenin yanı sıra Online İşlem Merkezi üzerinden şirkete ait hatların tarifelerini ve kısa numaralarını diledikleri gibi düzenleyip görüntüleyebiliyor.

YORUMLAR
bun 23 ARALIK 2011 / 20:50 0 0
yurt disindayim avea hattimi nasil acatiririm
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun