Genel 15 OCAK 2010 / 10:17

Avea kamu çalışanlarının diline dolandı

Avea ,‘HerYöne Ekstra Kamu' tarifesiyle kamu çalışanlarını ve emeklilerini ekstra konuşturuyor.

Avea ,‘HerYöne Ekstra Kamu' tarifesiyle kamu çalışanlarını ve emeklilerini ekstra konuşturuyor.


Avea, kamu personeline yönelik yeni bir tarife açıkladı. ‘HerYöne Kamu Ekstra' adı verilen bu tarife kapsamında, numarasını Avea'ya taşıyan veya yeni hat alan aboneler, KDV ve ÖİV dahil ayda 29 TL ödeyerek yurt içinde Avealılarla 1600 dakika, ev-iş ve diğer operatörlerle 400 dakika olmak üzere toplam 2000 dakika ücretsiz konuşacak.

Halihazırda Avea abonesi olan kamu çalışanları ve emeklileri ise ayda 39 TL karşılığında söz konusu tarifeye geçiş yaparak ücretsiz dakikalardan faydalanabilecekler. Avea'nın diğer bütün kamu tarifelerindeki aboneler, HerYöne Kamu Ekstra tarifesindeki aboneleri ücretsiz olarak arayabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun