Genel 17 KASIM 2009 / 06:35

Avea ile yolculuklar artık 3G hızında

Avea'nın MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret ile hayata geçirdiği işbirliği sayesinde MAN ve NEOPLAN otobüslerinde seyahat eden yolcular, Avea 3G Wireless Router ile 3G hızında ücretsiz internete bağlanabilecek.

Avea'nın MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret ile hayata geçirdiği işbirliği sayesinde MAN ve NEOPLAN otobüslerinde seyahat eden yolcular, Avea 3G Wireless Router ile 3G hızında ücretsiz internete bağlanabilecek.


Fabrika çıkışlı MAN ve NEOPLAN seyahat otobüslerinde yer alacak 'Avea 3G Wireless Router' teknolojisi sayesinde, şehirlerarası otobüslerde seyahat eden yolcular internete kolayca bağlanabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Kurumsal Satış Direktörü Selda Ünlü Usta, "3G sadece mobil iletişim operatörlerinin değil, diğer kurumların da müşterilerine çok daha zengin ve katma değerli hizmetler sunmalarına imkan tanıyor. Avea olarak TCDD Ankara - Eskişehir Yüksek Hızlı Tren hattında hayata geçirdiğimiz 3G hizmeti bunun ilk örneklerinden biriydi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret ile yaptığımız işbirliği sayesinde de otobüs seyahatlerinde yolcuların hayatını kolaylaştırıp zenginleştirecek bir hizmete daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz." dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret Grup Müdürü Eren Gündüz ise işbirliği ile ilgili olarak, "Avea ile birlikte hayata geçirmiş olduğumuz bu uygulamayla, MAN ve NEOPLAN seyahat otobüsleri ile seyahat eden yolcular kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler. MAN ve NEOPLAN'ın yolcularına sunduğu konfor ve 3G hızında internet erişimi ile uzun şehirlerarası yolculuklar daha da keyifli hale gelecek" diye konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun