Genel 04 KASIM 2009 / 11:11

Avea ‘Kişisel Asistanım' servisini güncelledi

Avea, yenilenen ‘Kişisel Asistanım' servisi ile hava durumu, döviz çevirici ve Avea biDünya Seyahat uygulamalarını da abonelerine sunuyor.

Avea, yenilenen ‘Kişisel Asistanım' servisi ile hava durumu, döviz çevirici ve Avea biDünya Seyahat uygulamalarını da abonelerine sunuyor.


Servis kapsamında Avea aboneleri, AveaMüzik, Mobilvizyon ve BiAlem gibi uygulamaların yanı sıra, ajanda, takvim ve restaurant, sinema, klüp bulma hizmetlerinden yararlanma fırsatı buluyor.

Avea'nın abonelerine ücretsiz olarak sunduğu bu özel hizmetten yararlanmak isteyenlerin uygulamayı Avea WAP sitesi Uygulamalar/Programlar bölümü altından indirmeleri yeterli. Mevcut ‘Kişisel Asistanım' kullanıcılarının ise eski uygulamayı silerek yeni uygulamayı yüklemeleri gerekiyor.

Ücretsiz olarak sunulan "Kişisel Asistanım" servisini indirirken ve kullanırken harcanan veriler ise standart GPRS tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun