Genel 30 EKİM 2013 / 11:43

Avea’dan güzellik kampanyaları

Avea; Sevil Parfümeri ve Ali Gür Kuaför kampanyalarıyla güzelliğe güzellik katıyor.

Müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, Kasım ayında da ünlü markalarla işbirliklerine devam ediyor. MARKA adını yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyorlar.

15 Kasım’a kadar, saç bakımının ünlü markalarından Ali Gür salonlarına gelen Avealılar, ilk gelişlerinde kuaför hizmetlerinde anında yüzde 20 indirimden yararlanacaklar. Avealı hanımlara ise aynı şifre ile ikinci gelişlerinde fön hediye ediliyor. İndirimden yararlanmak isteyen Avealılar, ALIGUR yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Sevilpara

Kasım ayı boyunca, Sevil Parfümeri’den alışveriş yapan Avea ve TTNET kullanıcıları, her 100 TL’lik alışverişlerine 50 Sevil Para kazanacak ve bol bol kazanıp daha fazla harcamanın keyfini yaşayacaklar. Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterilerinin SEVIL yazıp 5060’a, TTNET müşterilerinin ise SEVIL yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 6606’ya kısa mesaj göndermeleri ve gelen şifreyi kasada paylaşmaları yeterli oluyor.
ETİKETLER : avea marka sevilpara
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun