Genel 16 ŞUBAT 2010 / 08:52

Avaya yeni yol haritasını açıkladı

Avaya, Nortel'i bünyesine kattıktan sonra izleyeceği yeni yol haritasını anlattı.

Avaya, Nortel'i bünyesine kattıktan sonra izleyeceği yeni yol haritasını anlattı.


Kurumlara yönelik iletişim ağı ve hizmetleri alanında hizmet veren Avaya, bünyesine Nortel Kurumsal Çözümler'i kattıktan sonra her iki firmanın da ürünlerinin ve hizmetlerinin entegre olduğu yol haritasını ve iletişimin geleceği ile ilgili vizyonunu açıkladı.

Avaya'nın vizyonu açık standartlı, iletişim tabanlı iş sistemleri ile verimli ve gerçek zamanlı iletişime dayanıyor. Avaya'nın iletişim tabanlı iş sistemleri, kurum süreçlerine gerçek zamanlı iletişimi entegre ederek, departman işlevlerinin sorunsuz bir şekilde yüksek başarı ile devam etmesini hedefliyor. Amaç, kullanıcıların gereksinimlerine uygun bilgilere erişerek daha verimli olmalarının sağlanması.

Avaya'nın var olan portföyüne Nortel Kurumsal Çözümler'in yeteneklerinin entegrasyonu ile yeni yol haritası, "Birleşik/Tümleşik İletişim", "Çağrı Merkezi", "KOBİ Çözümleri" ve "Veri Ürünleri" alanlarında iyileşme ve gelişmeler içeriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun