Genel 15 ARALIK 2009 / 13:00

"Avatar" Xpand 3D teknolojisi ile Cinecity'de

Titanic'in Oscar ödüllü yönetmeni James Cameron'un merakla beklenen filmi "Avatar" 18 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.

Titanic'in Oscar ödüllü yönetmeni James Cameron'un merakla beklenen filmi "Avatar" 18 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.


18 Aralık Cuma günü Kozyatağı Wings Cinecity-Trio, Cinecity Olivium ve İzmir Cinecity Kipa Çiğli'de vizyona girecek olan ve teknik açıdan sinemaya yeni bir boyut kazandıracağı konuşulan filmde, uzaklardaki gezegen Pandora'ya doğru yok olmak üzere olan bir toplumu kurtarmak için yola çıkan Jake Sully'nin kahramanlık savaşı anlatılıyor.

Cinecity, Xpand 3D Digital teknolojisi ile 3 boyutlu sinema zevkini doruklara taşınırken, bu teknolojinin yarattığı derinlik algısı ile Cinecity izleyicileri kendilerini film sahnelerinin içinde buluyor.

Sinema tutkunları, Xpand D gözlüğün üstün görüntü kalitesi ve digital surround ses teknolojisi ile Cinecity'de filmi adeta yaşıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun